Biglia B.436-Y2 metaal draaibank
















Als u besluit een product tegen een lage prijs te kopen, zorg dan dat u communiceert met de echte verkoper. Ontdek zoveel mogelijk informatie over de eigenaar van het product. Een manier om vals te spelen is om jezelf te vertegenwoordigen als een echt bedrijf. In geval van verdenking, informeer ons hierover voor extra controle, via het feedbackformulier.
Voordat u besluit om een aankoop te doen, moet u zorgvuldig meerdere verkoopaanbiedingen bekijken om inzicht te krijgen in de gemiddelde kosten van uw gekozen product. Als de prijs van de aanbieding die u leuk vindt veel lager is dan vergelijkbare aanbiedingen, moet u dat tot nadenken zetten. Een aanzienlijk prijsverschil kan duiden op verborgen gebreken of een poging van de verkoper om frauduleuze handelingen te plegen.
Koop geen producten waarvan de prijs te veel afwijkt van de gemiddelde prijs voor vergelijkbare producten.
Geef geen toestemming voor dubieuze beloftes en vooruitbetaalde goederen. In geval van twijfel, wees niet bang om details te verduidelijken, vraag om extra foto's en documenten van het product, controleer de authenticiteit van de documenten, en stel vragen.
Dit is het meest voorkomende type van fraude. Oneerlijke verkopers kunnen een bepaald bedrag aan aanbetalingen vragen waarbij u het product "reserveert". Zo kunnen fraudeurs een groot bedrag verzamelen en dan verdwijnen, en u kunt niet langer in contact komen met hen.
- Overmaking van vooruitbetaling naar creditcard
- Maak geen aanbetaling zonder papierwerk dat het proces van het overmaken van het geld bevestigt, als u tijdens de communicatie aan de verkoper twijfelt.
- Overboeking naar een tussenpersoon ("Trustee" account)
- Een dergelijk verzoek zou alarmerend moeten zijn, hoogstwaarschijnlijk communiceert u met een fraudeur.
- Overboeking naar een bedrijfsaccount met een vergelijkbare naam
- Pas op, fraudeurs kunnen zichzelf vermommen als bekende bedrijven, waarbij ze kleine wijzigingen in de naam aanbrengen. Verricht geen geld als de bedrijfsnaam twijfelachtig is.
- Vervanging van eigen gegevens op de factuur van een bestaand bedrijf
- Controleer voordat u een overboeking uitvoert of de opgegeven gegevens juist zijn en of ze betrekking hebben op het opgegeven bedrijf.
Contactgegevens van de verkoper




















Max. bar diameter: 36 mm
Aiming tube: 37.5 mm
Spindle nose: 115 mm
Draw tube: 46 mm
Continuous motor power: 7.5 kW
Continuous power available from: 1700 rpm
Max. torque: 62 Nm
Cylinder thrust area: 75 cm²
Cylinder stroke (max.) for clamping operation: 26 mm
Longitudinal slide (Z1 axis)Max. stroke: 300 mmBall screw diameter/pitch: 25/10 mmMax. rapid traverse: 30 m/min
Max. stroke: 300 mm
Ball screw diameter/pitch: 25/10 mm
Max. rapid traverse: 30 m/min
Cross slide (X1 axis)Max. stroke: 85 mmBall screw diameter/pitch: 25/5 mmMax. rapid traverse: 15 m/min
Max. stroke: 85 mm
Ball screw diameter/pitch: 25/5 mm
Max. rapid traverse: 15 m/min
Vertical slide (Y1 axis)Max. stroke: 50 (+25/-25) mmBall screw diameter/pitch: 25/5 mmMax. rapid traverse: 15 m/min
Max. stroke: 50 (+25/-25) mm
Ball screw diameter/pitch: 25/5 mm
Max. rapid traverse: 15 m/min
Longitudinal slide (Z2 axis)Max. stroke: 300 mmBall screw diameter/pitch: 25/10 mmMax. rapid traverse: 30 m/min
Max. stroke: 300 mm
Ball screw diameter/pitch: 25/10 mm
Max. rapid traverse: 30 m/min
Cross slide (X2 axis)Max. stroke: 85 mmBall screw diameter/pitch: 25/5 mmMax. rapid traverse: 15 m/min
Max. stroke: 85 mm
Ball screw diameter/pitch: 25/5 mm
Max. rapid traverse: 15 m/min
Vertical slide (Y2 axis)Max. stroke: 50 (+25/-25) mmBall screw diameter/pitch: 25/5 mmMax. rapid traverse: 15 m/min
Max. stroke: 50 (+25/-25) mm
Ball screw diameter/pitch: 25/5 mm
Max. rapid traverse: 15 m/min
Connected load: 11 kW / 40 kVA / 70 A / 3 x 400 V
Operating pressure: 4.8–6.9 bar
Max. air consumption (supply): 0.10 m³/min (guideline)
Footprint (with chip conveyor) L x D approx.: 3682 x 1430 mm
Overall height (max.): 1900 mm
Additional equipment
High-precision boring bar holder Ø25 mm with internal coolant (Oesterle)
Precision reducing sleeve D=25/16 (Oesterle)
Precision reducing sleeve D=25/12 (Oesterle)
Precision reducing sleeve D=25/06 (Oesterle)
Collet chuck ER20, shank D=25 mm (Oesterle)
Precision parting-off holder for parting tool SH26 mm, left-hand, height 70 mm
Radial drilling and milling head ER20 with internal coolant, 1:1, 6000 rpm (MT)
Radial drilling and milling head ER20 with internal coolant, 1:2, 12,000 rpm (MT)
External turning tool holder, 1st side 16x16 / 0088-00004 (Oesterle)
Angled external turning tool holder, 2nd side 16x16 / 0088-00006 (Oesterle)
High-pressure pump 40 bar with replaceable filter cartridge
Coolant gun including its own pump
Collet chuck
application type: Turning
Location: Austria
machine type: Horizontal Turning Machine
Number of Axes: 6
Spindle Power: 11 kW