Miyano BNA-42DHY metaal draaibank
PDF
Miyano BNA-42DHY
prijs op aanvraag
Contact opnemen met verkoper
Bel me terug
Miyano BNA-42DHY metaal draaibank - Machineryline
Miyano BNA-42DHY metaal draaibank | Foto 1 - Machineryline
Miyano BNA-42DHY metaal draaibank | Foto 2 - Machineryline
Miyano BNA-42DHY metaal draaibank | Foto 3 - Machineryline
Geïnteresseerd in de advertentie?
1/3
PDF
Prijs:
op aanvraag
Informeer naar de prijs
Houd mij op de hoogte van prijswijzigingen
Contact opnemen met verkoper
Jaar: 2011
Netto gewicht: 3.100 kg
Standplaats: Duitsland Kaiserslautern6808 km to "United States/Columbus"
Voorraad ID-nummer verkoper: CZ-TUR-MIY-2011-00001
Datum van invoering: 11 mei 2026
Beschrijving
Maximale draaidiameter: 45 mm
X-asbeweging: 140 mm
Y-asbeweging: 70 mm
Z-asbeweging: 235 mm
Spoelsnelheid: 6.000 tpm
Vermogen: 7,5 kW
Afmetingen: breedte - 2,22 m, hoogte - 1,7 m
Conditie
Conditie: gebruikt
Aanvullende services
Overige details — Miyano BNA-42DHY metaal draaibank
Nederlands
Dit 7-assig Miyano BNA-42DHY draai-freescentrum werd vervaardigd in 2011. Hij heeft een hoofdspil met een maximale stafdiameter van 42 mm en snelheden tot 6000 tpm, aangevuld met een tegenspil die tot 34 mm en 5000 tpm aankan. Uitgerust met twee revolvers, de bovenste met 8 posities en de onderste met 6, biedt hij veelzijdige bewerkingsopties. Inclusief een spanentransporteur en een IEMCA BOSS 545 E stavenlader. Neem contact met ons op voor meer informatie over deze machine.
Belangrijk
Deze aanbieding is enkel een richtlijn. Vraag de verkoper voor meer informatie.
Aankooptips
Veiligheidstips
Verkoperverificatie
Prijscontrole
Dubieuze vooruitbetaling
Diverse vormen van deze fraude kunnen zijn:
  • Overmaking van vooruitbetaling naar creditcard
  • Overboeking naar een tussenpersoon ("Trustee" account)
  • Overboeking naar een bedrijfsaccount met een vergelijkbare naam
  • Vervanging van eigen gegevens op de factuur van een bestaand bedrijf
Fraude gesignaleerd?
Laat het ons weten
Veiligheidstips
Soortgelijke advertenties
Prijs op aanvraag
Metaal draaibank
2011
CNC Spoelsnelheid 10.000 tpm Vermogen 3,7 kW
Duitsland, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Metaal draaibank
2011
X-asbeweging 260 mm Y-asbeweging 120 mm Z-asbeweging 1.010 mm
Duitsland, Kaiserslautern
GINDUMAC GmbH
Verkoopt u machines of voertuigen?
U kunt het met ons doen!
Spoelsnelheid 6.000 tpm
Vermogen 28 kW
CNC
CNC X-asbeweging 160 mm Z-asbeweging 530 mm
5.477 m/u
Maximale draailengte 760 mm Maximale draaidiameter 376 mm Spoelsnelheid 3.500 tpm
38.546 m/u
CNC X-asbeweging 745 mm Z-asbeweging 300 mm
3
CNC Volt 400
CNC
CNC Maximale draailengte 330 mm Maximale draaidiameter 26 mm Spoelsnelheid 8.000 tpm Volt 200/220
CNC Maximale draailengte 160 mm Maximale draaidiameter 270 mm X-asbeweging 160 mm Z-asbeweging 180 mm Spoelsnelheid 4.000 tpm Vermogen 40 kW
CNC Spoelsnelheid 3.000 tpm Swing over bed 475 mm Vermogen 25 kW
X-asbeweging 400 mm Z-asbeweging 200 mm
CNC Maximale draailengte 1.000 mm Maximale draaidiameter 360 mm Spoelsnelheid 4.000 tpm