Stetter M2,5TZ stationaire betoncentrale













Als u besluit een product tegen een lage prijs te kopen, zorg dan dat u communiceert met de echte verkoper. Ontdek zoveel mogelijk informatie over de eigenaar van het product. Een manier om vals te spelen is om jezelf te vertegenwoordigen als een echt bedrijf. In geval van verdenking, informeer ons hierover voor extra controle, via het feedbackformulier.
Voordat u besluit om een aankoop te doen, moet u zorgvuldig meerdere verkoopaanbiedingen bekijken om inzicht te krijgen in de gemiddelde kosten van uw gekozen product. Als de prijs van de aanbieding die u leuk vindt veel lager is dan vergelijkbare aanbiedingen, moet u dat tot nadenken zetten. Een aanzienlijk prijsverschil kan duiden op verborgen gebreken of een poging van de verkoper om frauduleuze handelingen te plegen.
Koop geen producten waarvan de prijs te veel afwijkt van de gemiddelde prijs voor vergelijkbare producten.
Geef geen toestemming voor dubieuze beloftes en vooruitbetaalde goederen. In geval van twijfel, wees niet bang om details te verduidelijken, vraag om extra foto's en documenten van het product, controleer de authenticiteit van de documenten, en stel vragen.
Dit is het meest voorkomende type van fraude. Oneerlijke verkopers kunnen een bepaald bedrag aan aanbetalingen vragen waarbij u het product "reserveert". Zo kunnen fraudeurs een groot bedrag verzamelen en dan verdwijnen, en u kunt niet langer in contact komen met hen.
- Overmaking van vooruitbetaling naar creditcard
- Maak geen aanbetaling zonder papierwerk dat het proces van het overmaken van het geld bevestigt, als u tijdens de communicatie aan de verkoper twijfelt.
- Overboeking naar een tussenpersoon ("Trustee" account)
- Een dergelijk verzoek zou alarmerend moeten zijn, hoogstwaarschijnlijk communiceert u met een fraudeur.
- Overboeking naar een bedrijfsaccount met een vergelijkbare naam
- Pas op, fraudeurs kunnen zichzelf vermommen als bekende bedrijven, waarbij ze kleine wijzigingen in de naam aanbrengen. Verricht geen geld als de bedrijfsnaam twijfelachtig is.
- Vervanging van eigen gegevens op de factuur van een bestaand bedrijf
- Controleer voordat u een overboeking uitvoert of de opgegeven gegevens juist zijn en of ze betrekking hebben op het opgegeven bedrijf.
Contactgegevens van de verkoper




(Ausstellungsmaschine - fabrikneu)
Hersteller: Stetter
Typ: M 2,5 TZ
werksneu
Leistung: 112 cbm/h
Arbeitsstunden: 0,0h
Mischer: Doppelwellenmischer - Stetter DW 2,5
Mischerreinigung: Optional
Reihensilo als Taschenzuteiler: 4 Boxen a 17,5 m³
Zementwaage
Wasserwaage
Zusatzmittelwaage 2 Fach/ 20 l + 20 l
Silos: Optional 2 – 5 Stück (80to oder 100 to)
Silo – Mobilfundamente Optional
Einhausung: Optional
Steuerungscontainer inklusive
Steuerung: vollautomatisch, MCI 550 (oder GEDIS)
Dokumentation
CE - Zertifikat
Optional möglich:
- Transport „frei Baustelle“ (innerhalb EU),
- Montage und Inbetriebnahme (innerhalb EU)
Garantie: 12 Monate
SOFORT VERFÜGBAR
Preis und weitere Info´s auf Anfrage
Angebot und Preise verstehen sich rein netto ab Standort,
Zwischenverkauf vorbehalten, Irrtümer und/oder Fehldarstellungen vorbehalten,
(exhibition machine - new)
Producer: Stetter
Type: M 2,5 TZ
factory new
working hours 0,0
capacity: 112 cbm/h
Mixer: Stetter twin shaft mixer - Stetter DW 2,5
Mixer cleaning system optional possible
Storage bins / compartment batcher: 4 aggregate inters per 17,5 cbm (Total 70 cbm)
Silos: Optional 2 – 5 pcs (80to or 100 to)
Mobile silo foundation: Optional
cladding/ housing: optional
Silo equipment: 2 complete sets for 2 silos (filter, screws, etc)
cement dosing hopper
water dosing hopper
admixture / chemical dosing device: 20 l + 20 l
Control unit: automatic control system MCI 550 (or GEDIS)
Operators stand / control container: include
- incl. documentation
- CE-certificate
OPTIONAL possible:
- Transport “free construction site” (only inside EU)
- Assembly and Commissioning (only inside EU)
Warranty: 12 month
Immediate available
Price and more infos on request
offer and all price are net and ex stock,
mistakes and/or false representations reserve, subject to prior sale