Caterpillar 962M wiellader

PDF
Caterpillar 962M
prijs op aanvraag
Contact opnemen met verkoper
Bel me terug
Caterpillar 962M wiellader - Machineryline
Caterpillar 962M wiellader | Foto 1 - Machineryline
Caterpillar 962M wiellader | Foto 2 - Machineryline
Caterpillar 962M wiellader | Foto 3 - Machineryline
Caterpillar 962M wiellader | Foto 4 - Machineryline
Caterpillar 962M wiellader | Foto 5 - Machineryline
Caterpillar 962M wiellader | Foto 6 - Machineryline
Caterpillar 962M wiellader | Foto 7 - Machineryline
Caterpillar 962M wiellader | Foto 8 - Machineryline
Caterpillar 962M wiellader | Foto 9 - Machineryline
Caterpillar 962M wiellader | Foto 10 - Machineryline
Caterpillar 962M wiellader | Foto 11 - Machineryline
Caterpillar 962M wiellader | Foto 12 - Machineryline
Caterpillar 962M wiellader | Foto 13 - Machineryline
Caterpillar 962M wiellader | Foto 14 - Machineryline
Caterpillar 962M wiellader | Foto 15 - Machineryline
Caterpillar 962M wiellader | Foto 16 - Machineryline
Caterpillar 962M wiellader | Foto 17 - Machineryline
Caterpillar 962M wiellader | Foto 18 - Machineryline
Caterpillar 962M wiellader | Foto 19 - Machineryline
Caterpillar 962M wiellader | Foto 20 - Machineryline
Caterpillar 962M wiellader | Foto 21 - Machineryline
Caterpillar 962M wiellader | Foto 22 - Machineryline
Caterpillar 962M wiellader | Foto 23 - Machineryline
Caterpillar 962M wiellader | Foto 24 - Machineryline
Caterpillar 962M wiellader | Foto 25 - Machineryline
Caterpillar 962M wiellader | Foto 26 - Machineryline
Caterpillar 962M wiellader | Foto 27 - Machineryline
Caterpillar 962M wiellader | Foto 28 - Machineryline
Caterpillar 962M wiellader | Foto 29 - Machineryline
Caterpillar 962M wiellader | Foto 30 - Machineryline
Caterpillar 962M wiellader | Foto 31 - Machineryline
Caterpillar 962M wiellader | Foto 32 - Machineryline
Caterpillar 962M wiellader | Foto 33 - Machineryline
Caterpillar 962M wiellader | Foto 34 - Machineryline
Caterpillar 962M wiellader | Foto 35 - Machineryline
Geïnteresseerd in de advertentie?
1/35
PDF
Prijs:
op aanvraag
Informeer naar de prijs
Houd mij op de hoogte van prijswijzigingen
Contact opnemen met verkoper
Merk: Caterpillar
Model: 962M
Type: wiellader
Eerste registratie: 2020
Werkuren: 7.557 m/u
Netto gewicht: 20.200 kg
Standplaats: Nederland Velddriel6533 km to "United States/Columbus"
Voorraad ID-nummer verkoper: 00034113
Datum van invoering: meer dan 1 maand
Motor
Merk: C7.1
Vermogen: 201 kW (273 PK)
Assen
Aantal assen: 2
Configuratie assen: 4x4
Eerste as: restant 30 %
Tweede as: restant 30 %
Parkeerhulpsysteem
Achteruitkijkcamera
Conditie
Conditie: gebruikt
Aanvullende services

Overige details — Caterpillar 962M wiellader

Nederlands
= Aanvullende opties en accessoires =

- EPA-gecertificeerd

= Bijzonderheden =

Used Caterpillar 962M Wheel Loader – 2020 – For Sale at BIG Machinery

This Caterpillar 962M wheel loader is now available for sale at BIG Machinery in the Netherlands. Built in 2020, this machine has 7.557 operating hours and is CE certified Stage 5 and EPA marked Tier 4 Final.

The machine is equipped with 4x4 drive, joystick steering, Michelin tyres, and a high tip bucket attached.

• Model: CAT 962M
• Year: 2020
• Hours: 7.557
• CE certified Stage 5
• EPA marked Tier 4 Final
• Drive: 4x4
• Steering: Joystick
• Tyres: Michelin
• Bucket: High tip (attached)

Interested in this CAT 962M?

Contact BIG Machinery for more information, inspection details or a quotation. We deliver worldwide and can arrange complete export documentation and transport from our headquarters in the Netherlands.

Why Choose BIG Machinery?

At BIG Machinery, you benefit from over 30 years of experience in the trade of new and used machines. With our headquarters in the Netherlands, a dedicated and cohesive team, and extensive expertise in sea transport, we ensure reliable and fast delivery worldwide.

We stand out with our competitive market prices, carefully selected machine quality, and the assurance of a long-term partnership. With our own transport services, we provide seamless and efficient service from start to finish.

Choose BIG Machinery as your trusted partner and discover why we are the preferred choice for customers worldwide. Quality, speed, and reliability – Buy BIG!

= Meer informatie =

CE markering: ja
Emissies / Stadium: 5
Bandfabrikant/-maat: Michelin 23.5/R25
Belangrijk
Beschrijving verstrekt door de verkoper. Gelieve alle gegevens rechtstreeks bij de verkoper te verifiëren.
Aankooptips
Veiligheidstips
Verkoperverificatie

Als u besluit een product tegen een lage prijs te kopen, zorg dan dat u communiceert met de echte verkoper. Ontdek zoveel mogelijk informatie over de eigenaar van het product. Een manier om vals te spelen is om jezelf te vertegenwoordigen als een echt bedrijf. In geval van verdenking, informeer ons hierover voor extra controle, via het feedbackformulier.

Prijscontrole

Voordat u besluit om een ​​aankoop te doen, moet u zorgvuldig meerdere verkoopaanbiedingen bekijken om inzicht te krijgen in de gemiddelde kosten van uw gekozen product. Als de prijs van de aanbieding die u leuk vindt veel lager is dan vergelijkbare aanbiedingen, moet u dat tot nadenken zetten. Een aanzienlijk prijsverschil kan duiden op verborgen gebreken of een poging van de verkoper om frauduleuze handelingen te plegen.

Koop geen producten waarvan de prijs te veel afwijkt van de gemiddelde prijs voor vergelijkbare producten.

Geef geen toestemming voor dubieuze beloftes en vooruitbetaalde goederen. In geval van twijfel, wees niet bang om details te verduidelijken, vraag om extra foto's en documenten van het product, controleer de authenticiteit van de documenten, en stel vragen.

Dubieuze vooruitbetaling

Dit is het meest voorkomende type van fraude. Oneerlijke verkopers kunnen een bepaald bedrag aan aanbetalingen vragen waarbij u het product "reserveert". Zo kunnen fraudeurs een groot bedrag verzamelen en dan verdwijnen, en u kunt niet langer in contact komen met hen.

Diverse vormen van deze fraude kunnen zijn:
  • Overmaking van vooruitbetaling naar creditcard
  • Maak geen aanbetaling zonder papierwerk dat het proces van het overmaken van het geld bevestigt, als u tijdens de communicatie aan de verkoper twijfelt.
  • Overboeking naar een tussenpersoon ("Trustee" account)
  • Een dergelijk verzoek zou alarmerend moeten zijn, hoogstwaarschijnlijk communiceert u met een fraudeur.
  • Overboeking naar een bedrijfsaccount met een vergelijkbare naam
  • Pas op, fraudeurs kunnen zichzelf vermommen als bekende bedrijven, waarbij ze kleine wijzigingen in de naam aanbrengen. Verricht geen geld als de bedrijfsnaam twijfelachtig is.
  • Vervanging van eigen gegevens op de factuur van een bestaand bedrijf
  • Controleer voordat u een overboeking uitvoert of de opgegeven gegevens juist zijn en of ze betrekking hebben op het opgegeven bedrijf.
Fraude gesignaleerd?
Laat het ons weten
Veiligheidstips
PDF
Soortgelijke advertenties
€ 99.000 Exclusief BTW
Wiellader
2011
19.112 m/u
Vermogen 260 kW (354 PK)
Nederland, Velddriel
BIG Machinery b.v.
Contact opnemen met verkoper
€ 79.900 Exclusief BTW
Wiellader
2020
11.685 m/u
Vermogen 229 kW (311 PK) Configuratie assen 4x4
Nederland, Velddriel
BIG Machinery b.v.
Contact opnemen met verkoper
€ 79.000 Exclusief BTW
Wiellader
2015
18.127 m/u
Vermogen 247 kW (336 PK) Configuratie assen 4x4
Nederland, Velddriel
BIG Machinery b.v.
Contact opnemen met verkoper
Schrijf je in om nieuwe advertenties te ontvangen uit deze sectie
wielladers Caterpillar
Door hier te klikken stemt u in met ons privacybeleid en onze gebruikersvoorwaarden.
€ 169.000 Exclusief BTW
Wiellader
2018
16.052 m/u
Vermogen 393 kW (534 PK) Configuratie assen 4x4
Nederland, Velddriel
BIG Machinery b.v.
Contact opnemen met verkoper
€ 71.900 Exclusief BTW
Wiellader
2019
12.990 m/u
Vermogen 229 kW (311 PK) Configuratie assen 4x4
Nederland, Velddriel
BIG Machinery b.v.
Contact opnemen met verkoper
€ 129.000 Exclusief BTW
Wiellader
2012
8.056 m/u
Nederland, Velddriel
BIG Machinery b.v.
Contact opnemen met verkoper
€ 85.000 Exclusief BTW
Wiellader
2021
8.372 m/u
Vermogen 186 kW (253 PK) Configuratie assen 4x4
Nederland, Velddriel
BIG Machinery b.v.
Contact opnemen met verkoper
€ 129.000 Exclusief BTW
Wiellader
2012
8.537 m/u
Vermogen 260 kW (354 PK)
Nederland, Velddriel
BIG Machinery b.v.
Contact opnemen met verkoper
€ 46.900 Exclusief BTW
Wiellader
2012
17.651 m/u
Vermogen 234 kW (318 PK) Configuratie assen 4x4
Nederland, Velddriel
BIG Machinery b.v.
Contact opnemen met verkoper
€ 775.000 Exclusief BTW
Wiellader
2024
1.829 m/u
Vermogen 393 kW (534 PK)
Nederland, Velddriel
BIG Machinery b.v.
Contact opnemen met verkoper
€ 415.000 Exclusief BTW
Wiellader
2024
11 m/u
Vermogen 313 kW (426 PK)
Nederland, Velddriel
BIG Machinery b.v.
Contact opnemen met verkoper
€ 49.900 Exclusief BTW
Wiellader
2022
1.273 m/u
Nederland, Velddriel
BIG Machinery b.v.
Contact opnemen met verkoper
€ 16.000
Wiellader
1967
9.155 m/u
Nederland, Sittard
Yellowdozer
Contact opnemen met verkoper
€ 49.900 Exclusief BTW
Wiellader
2023
2.707 m/u
Vermogen 55.13 kW (75 PK) Brandstof diesel
Nederland, Winterswijk
Hofman Trading & Service B.V.
Contact opnemen met verkoper
Prijs op aanvraag
Wiellader
2021
10.475 m/u
Nederland, Deurne
Delta Machinery
Contact opnemen met verkoper
Prijs op aanvraag
Wiellader
2021
12.866 m/u
Nederland, Deurne
Delta Machinery
Contact opnemen met verkoper
€ 128.700 Exclusief BTW
Wiellader
2020
7.589 m/u
Vermogen 184 kW (250 PK)
Nederland, Haps
ALTCON Equipment
Contact opnemen met verkoper
Prijs op aanvraag
Wiellader
2015
16.500 m/u
Vermogen 250 kW (340 PK) Brandstof diesel
Nederland, Kerkrade
Swinkels trucks
Contact opnemen met verkoper
€ 59.750 Exclusief BTW
Wiellader
2016
11.871 m/u
Vermogen 250 kW (340 PK) Brandstof diesel
Nederland, Scharsterbrug
Tolhoek Machinery
Contact opnemen met verkoper
€ 68.500 Exclusief BTW
Wiellader
2019
15.052 m/u
Nederland, Amersfoort
V.O.F. EURO MACHINE
Contact opnemen met verkoper